Meloun 2020

Kde se bude odehrávat letošní příběh? Přihlas se a pojď to zažít na vlastní kůži!


Meloun je víkendový outdoorový závod dvojic s příběhem a jednoduchými šiframi, který se tradičně koná začátkem léta v Liberci a okolí. Letos se potkáme na startu v pátek 29. května na liberecké přehradě, přesný čas upřesníme. Cílem je jako každý rok prožít akční víkend, vyzkoušet si fyzické vypětí a nekomfort, sblížit se s parťákem, poznat krásný kousek přírody a nakonec se společně sejít s ostatními v cíli a užít si příjemný večer.

Tento ročník bude unikátní v několika věcech. Přihlášky poběží už nyní, platby startovného ale odložíme až na květen, až bude úplně jasné, že se akce bude konat. Přihlášky jsou důležité už teď a to proto, že si tak rezervuješ místo na startu, opět je tu totiž omezení na 15-18 týmů.

Letos bude oblast odhalena dopředu a to týden před startem. Vaším prvním bojovým úkolem posledních pár dní přes konáním Melounu bude sehnat si konkrétní mapu hlavní oblasti závodu. Kam vás to ale zavane, budete postupně odhalovat až během závodu.

Budeme se na vás opět těšit - Věrka, Patrik a Standa.

Přihlásit se svým parťákem můžeš zde:
https://forms.gle/bmxgfZb18KAKCY1DA

Přihlášené týmy najdeš zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oiaeb_Lc0SlDixIytZcLcjaTgQIy2Yq6gUFD52OPZa4/edit#gid=0

Po přihlášení se objevíš na startovní listině. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení startovného 500 Kč za jednoho účastníka, tedy 1000 Kč za tým. Ve startovném je mimo jiné malé občerstvení po cestě a ubytování ze soboty na neděli. K platbě tě vyzveme až na začátku května. Tak neváhej a pojď začít nezapomenutelný sehraný víkend.

Jaké byly uplynulé ročníky se můžeš podívat tady:
https://www.sehrani.cz/meloun

Melounu zdar!