Horobraní

Horobraní je celoroční turistická hra pro všechny milovníky českých hor, vršků a kopečků. Je určena pro každého nadšeného výletníka, který rád objevuje nová místa a nevadí mu u toho trocha stoupání. Horobraní zabaví malé i velké, sportovce i lenochy, rodiny s dětmi i partu kamarádů.


webovky Horobraní

https://horobrani.cz/
https://www.facebook.com/horobrani

Horobraní je celoroční turistická hra určená pro každého, kdo rád výletí a s nadšením si u toho vystoupá na okolní kopec, aby se pokochal výhledem do kraje.

Hra spočívá ve sbírání bodů za zdolané vrcholky. Za každý navštívený vrchol zahrnutý v Horobraní dostane hráč tolik bodů, kolik je jeho nadmořská výška. V celkových žebříčkách se pak hráči mohou porovnávat a motivovat k lepším výkonům.

K tomu, abys mohl začít i ty stačí návštívit stránku https://horobrani.cz/, kde najdeš všechny informace. Hlavní je si stáhnout mobilní aplikaci Horobraní, díky které si uložíš všechny navštívené vrcholky. Druhý krok je zaregistrovat se, abys měl svůj profil a třetí krok je zaplatit startovné na tento rok, které činí 100 Kč. Díky němu budeš mít přístup k žebříčkům, podrobným statistikám a hlavně budeš mít příležitost vysoutěžit pěkné ceny. Rozhodně to stojí za to!