Stoppadesátka

Stoppadesátka je cestovatelská výzva určená pro začínající i zkušené stopaře z celé ČR. Jak už název napovídá jedná se o autostop trvající 50 hodin. Do výzvy je zařazeno 150 měst a je čistě na tobě, jak velkou výzvu podstoupíš.


Nejde o závod, ale spíše o to užít si být stopařem a cestovat křížem krážem po republice tam a zase zpátky. Díky interaktivní webové aplikaci máš stále přehled kde jsi, kudy jsi jel, která města jsi navštívil a kolik bodíků ti to hodilo. Samotného by tě to ani nebavilo a tak je lepší vyrazit s kámošem nebo kámoškou. Navíc v jeden moment bude po republice jezdit dalších x stopařů, což je samo o sobě dost motivující. Všechny je budeš moct checkovat v aplikaci a vědět, jak si celkově stojíš. Náhled do aplikace můžeš poslat svým kamarádům a rodině, takže ani oni nepřijdou o aktuální dění.

Stopování je intenzivní zážitek plný napětí, překvapení a lidské ochoty. Jde o nezaměnitelnou zkušenost a možnost pobavit se s lidmi nejrůznějších profesí, povah a názorů, se kterými bys jinak neměl příležitost vůbec přijít do styku. Po opadnutí počátečního ostychu a potlačení strachu tě však čekají nezapomenutelné zážitky.


ROČNÍK 2017

Stopovací dobrodružství začíná zde!

ROČNÍK  2017